A7303363.jpg

"Життя – це те, що минає, поки ви зайняті побудовою інших планів" - вислів відомої людини з не менш відомого британського рок-гурту The Beatles – Джона Леннона. Вислів-застереження, покликаний надихнути людину на бунт проти буденності свого власного життя. Такі вислови мимоволі змушують задуматись про те, що ти любиш і про тих, кого ти любиш. І саме він, як ніякий інший, чудово відображає мету, з якою цей сайт був створений для Вас.


Моє ім'я – Саша Гуліч. Мені 32 роки. Я народився, живу і працюю у столиці нашої любої України – місті Києві.
Мій найкращий друг сказав би, що довіряє мені і що завжди може на мене розраховувати. Багато років я працював архітектором та спеціалістом із 3d-моделювання. Але, зрештою, я усвідомив, що набагато більше задоволення я отримую від свого давнього хобі – фотографії. Я прийняв рішення присвятити цьому весь свій час і зробити фотографію своєю основною і єдиною роботою.


Я фотографую тому, що я це люблю, я дуже добре це умію робити і мені доставляє величезне задоволення приносити людям щастя, роблячи їхні важливі життєві події яскравими та пам'ятними. Ніщо так не надихає, як щира людська радість і вдячність. Саме тому я використовую тільки найкраще, професійне обладнання, до кожного намагаюсь підібрати індивідуальний, людяний підхід, та постійно вдосконалюю свої уміння.


Будь ласка, якщо маєте запитання, то без зволікання пишіть або дзвоніть мені у будь-який час дня або ночі (краще дня) і я з задоволенням дам на них відповідь. При бажанні ми можемо зустрітись за чашечкою чаю або кави у зручному для вас місці і обговорити усе, що вас цікавить. Не зважаючи на те, будемо ми з вами співпрацювати, чи ні, я від щирого серця бажаю вам знайти те, чого ви шукаєте. Але якщо ви все ж виберете мене, то я зроблю усе від мене залежне і трохи більше, щоб зробити ваш пам'ятний день найщасливішим у вашому житті.